Partnerzy i Sponsorzy 4. LOVE POLISH JAZZ FESTIVAL

Global Quantum – piece grzewcze, fotowoltaika, promienniki ciepła, usługi elektryczne. Ekologiczny piec centralnego ogrzewania do domów jednorodzinnych. Piec elektrodowo-wodorowy dostępny w sprzedaży od 2019 roku. Kocioł centralnego ogrzewania do budynków jednorodzinnych łączący funkcję pieca elektrodowego oraz pieca gazowego, którego paliwem jest gaz HHO wytwarzany z wody w procesie elektrolizy.

Pasieka Jaros – firma istnieje od 1978 roku. W założeniu była firmą rodzinną, zajmującą się hodowlą pszczół i przetwórstwem produktów pszczelarskich. Od roku 1991 zajmuję się produkcją miodów pitnych, które są podstawą działalności firmy. Technologia produkcji została zbudowana na podstawie staropolskich tradycji i receptur. Drugim działem produkcji jest ceramika użytkowa i ozdobna (opakowania do miodów pszczelich i miodów pitnych, naczynia do picia miodów itp.).

 

.

Bankier Group – właściciel placówek Bankier Operator Finansowy. Profesjonalny operator finansowy współpracujący z wieloma bankami oraz firmami pożyczkowymi. Wyróżnia go indywidualne podejście do Klienta oraz jakość oferowanych usług. Placówki BOF oferują wsparcie doświadczonego Doradcy, poznanie różnych możliwości finansowania oraz niezwykle szeroką ofertę kredytów i pożyczek zebraną w jednym miejscu, dzięki czemu Klienci w ciągu 15 min mogą poznać najlepsze rozwiązania finansowe dostępne na rynku. Doradzając już od kilkunastu lat firma zdobyła doświadczenie, dzięki czemu osiągnęła pozycję lidera na rynku. Zespół Bankier Group tworzą ludzie z pasją, dla których satysfakcja Klienta jest priorytetem.

Firma TOMAX – funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17. Firma specjalizuje się w kompleksowej budowie, a następnie sprzedaży i wynajmie obiektów biurowych, usługowych, magazynowych i mieszkaniowych,. Zebrane w ciągu 15 lat doświadczenie zaowocowało powstaniem m.in. realizacji: budynek biurowo-usługowy w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17, osiedle mieszkaniowe w Łodzi.

D.H. Niedźwiedź – w ofercie sklepu można znaleźć elementy wyposażenia kuchni oraz łazienki, duży wybór karniszy oraz oświetlenia.

 

Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale oferuje swoim Gościom profesjonalną obsługę, noclegi w 56 przestronnych pokojach, sale konferencyjne, specjalistyczne zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej oraz doskonałą regionalną kuchnię. Hotel Mościcki**** Resort & Conference znajduje się tylko 100 km od Warszawy i 60 km od Łodzi. Ten położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu pięknej rzeki Pilicy, obiekt noclegowy zadowoli zarówno Gości stawiających na spokój oraz obcowanie z naturą, jak i biznesmenów, którzy wybierają się tutaj na naradę, szkolenie czy konferencję.

„Hotel Mazowiecki” – Hotel & Restauracja – to trzygwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny, położony w Polsce Centralnej w miejscowości Tomaszów Mazowiecki. Znajduje się w centrum miasta, w pobliżu trasy Warszawa-Katowice, 100 km od Warszawy, 50 km od Łodzi. Hotel dysponuje 78 miejscami noclegowymi. Oferuje 46 wygodnych pokoi, których część jest klimatyzowana, 2 sale konferencyjne oraz 2 szkoleniowe. Obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Maximus Broker –  jest dużą, stabilną firmą działająca od 2001 r. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm brokerskich. Zespół ponad 100 profesjonalnych doradców i opiekunów, zapewnia pełną gamę usług brokera ubezpieczeniowego. Domeną i profesją Maximus Broker jest obsługa dużych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów prawa zamówień publicznych. Kilkuset strategicznie ustabilizowanych klientów, stanowi o jakości oferowanych usług.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO – Co czyni Centrum Molo atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym miejscem wypoczynku oraz strefą organizacji szkoleń i konferencji? Przede wszystkim jest to doskonała lokalizacja i malownicze okoliczności przyrody. Hotel Molo znajduje się nad Zalewem Sulejowskim, w scenerii lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość dwóch dużych ośrodków miejskich – Warszawy (120 km) i Łodzi (60 km) – sprawia, że hotel jest popularnym ośrodkiem organizującym szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne dla firm.

Hotel MAGELLAN*** SPA & Business – to ekskluzywny hotel w centrum Polski, znajdujący się zaledwie 50 km od Łodzi i 100 kilometrów od Warszawy. Luksusowy hotel nad jeziorem z Instytutem SPA&Wellness, komfortowymi pokojami i wyśmienitą restauracją jest idealnym miejscem dla osób, poszukujących odrobiny ciszy i relaksu. To również wymarzony hotel na wyjazdy z rodziną lub z przyjaciółmi, ponieważ tak dorośli, jak i dzieci odkryją tu miejsca i atrakcje właśnie dla siebie.

Sulejowski Park Krajobrazowy, który otacza hotel położony nad jeziorem, słynny jest ze swoich sosnowych lasów i olbrzymich terenów rekreacyjnych, ścieżek turystycznych i rowerowych. Hotel blisko jeziora pozwala również na korzystanie z piaszczystych plaż oraz najlepszych w okolicy stanic żeglarskich, które zapewniają doskonałą obsługę i możliwość uprawiania całej gamy sportów wodnych. Dlatego bez wahania można tu spędzać wakacje i ferie, jak również przyjechać na święta, a nawet tylko na weekend, by odetchnąć świeżym powietrzem i oderwać się od codziennych zajęć.