Partnerzy i Sponsorzy 3. LOVE POLISH JAZZ FESTIVAL

Ceramika Paradyż – producent wysokiej jakości płytek ceramicznych podłogowych i ściennych do kuchni, łazienki, salonu oraz do zastosowań na zewnątrz budynku oraz gres. Bogate wzornictwo oraz duża liczba proponowanych kolekcji umożliwi dobranie odpowiedniego stylu płytek do każdego wnętrza.

Global Quantum – piece grzewcze, fotowoltaika, promienniki ciepła, usługi elektryczne. Ekologiczny piec centralnego ogrzewania do domów jednorodzinnych. Piec elektrodowo-wodorowy dostępny w sprzedaży od 2019 roku. Kocioł centralnego ogrzewania do budynków jednorodzinnych łączący funkcję pieca elektrodowego oraz pieca gazowego, którego paliwem jest gaz HHO wytwarzany z wody w procesie elektrolizy.

Pasieka Jaros – firma istnieje od 1978 roku. W założeniu była firmą rodzinną, zajmującą się hodowlą pszczół i przetwórstwem produktów pszczelarskich. Od roku 1991 zajmuję się produkcją miodów pitnych, które są podstawą działalności firmy. Technologia produkcji została zbudowana na podstawie staropolskich tradycji i receptur. Drugim działem produkcji jest ceramika użytkowa i ozdobna (opakowania do miodów pszczelich i miodów pitnych, naczynia do picia miodów itp.).

 

.

Grupa Kapitałowa PGE – jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Misją PGE jest zapewnianie bezpieczeństwa i rozwoju poprzez niezawodność dostaw, doskonałość techniczną, nowoczesne usługi i partnerskie relacje. Nadrzędny cel działalności Grupy PGE to wzrost jej wartości dla akcjonariuszy i kluczowa rola w zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Bankier Group – właściciel placówek Bankier Operator Finansowy. Profesjonalny operator finansowy współpracujący z wieloma bankami oraz firmami pożyczkowymi. Wyróżnia go indywidualne podejście do Klienta oraz jakość oferowanych usług. Placówki BOF oferują wsparcie doświadczonego Doradcy, poznanie różnych możliwości finansowania oraz niezwykle szeroką ofertę kredytów i pożyczek zebraną w jednym miejscu, dzięki czemu Klienci w ciągu 15 min mogą poznać najlepsze rozwiązania finansowe dostępne na rynku. Doradzając już od kilkunastu lat firma zdobyła doświadczenie, dzięki czemu osiągnęła pozycję lidera na rynku. Zespół Bankier Group tworzą ludzie z pasją, dla których satysfakcja Klienta jest priorytetem.

Maximus Broker –  jest dużą, stabilną firmą działająca od 2001 r. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm brokerskich. Zespół ponad 100 profesjonalnych doradców i opiekunów, zapewnia pełną gamę usług brokera ubezpieczeniowego. Domeną i profesją Maximus Broker jest obsługa dużych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów prawa zamówień publicznych. Kilkuset strategicznie ustabilizowanych klientów, stanowi o jakości oferowanych usług.

Lettero – Jako jedyna polska firma produkujemy urządzenia do profesjonalnej oceny koloru, których zgodność z normami ISO potwierdza certyfikat FOGRA. Wytwarzane przez nas oświetlacze, komory świetlne, stanowiska komputerowe i kontrolno-pomiarowe dla poligrafii, producentów opakowań i innych gałęzi przemysłu cieszą się uznaniem klientów w kraju i za granicą. Lettero przygotowało bogatą ofertę handlową, w której znajdą Państwo między innymi: bezpieczne sejfy, regały metalowe, regały magazynowe, regały przesuwne oraz regały jezdne, a także szafy metalowe oraz meble warsztatowe. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne produkty wysokiej klasy. Dzięki zaangażowaniu w każdą realizację zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów.

BALEX METAL – Od ponad ćwierć wieku jesteśmy obecni na rynku producentów materiałów budowlanych, dostarczając rozwiązania dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i rolnictwa. Jesteśmy jednym z największych producentów płyt warstwowych w tej części świata, a nasze materiały trafiają do Klientów na całym globie, od Stanów Zjednoczonych po Nową Zelandię.

FM Logistic –  to biznes rodzinny. Od momentu założenia w 1967, firma osiąga nieustanne sukcesy. Jeden z kluczowych międzynarodowych graczy na rynku logistyki. przedsiębiorstwo realizujące usługi magazynowania, przepakowywania, transportu i zarządzania łańcuchem dostaw. Firma zatrudnia około 12 000 pracowników i jest obecna w 13 krajach.

StalFlex – to zespół ludzi z pasją. Pozycję na rynku zagwarantował im profesjonalizm, konkurencyjność cenowa oraz podejście do klienta. Nieustannie podnoszą sobie poprzeczkę co pozwala im sprostać najwyższym wymaganiom ich zleceniodawców. Firma świadczy usługi laserowego cięcia blach na najszybszej dostępnej na rynku maszynie, co gwarantuje niską cenę oraz krótki czas realizacji zlecenia. Jednocześnie dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w dziedzinie cięcia laserem, zapewnia najwyższą jakość usług.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – jedna z 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce. Została utworzona 15 kwietnia 1997 roku w drodze rozporządzenia Rady Ministrów. Zajmuje powierzchnię 1775 ha w trzech województwach: łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Świetna lokalizacja, ulgi podatkowe, bogate tradycje przemysłowe, daleko idąca pomoc merytoryczna we wdrażaniu procesu inwestycyjnego sprawiają, że ŁSSE jest idealnym miejscem dla inwestorów zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności.

MAXTOM – firma powstała w 2000 r., prężnie się rozwija, zapewniając najlepszą jakość obsługi klienta. Wysoka jakość obsługi klienta pozwala współpracować z najlepszymi biurami podróży, klubami sportowymi, szkołami, przedszkolami, firmami transportowymi oraz wieloma instytucjami.

Firma TOMAX – funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17. Firma specjalizuje się w kompleksowej budowie, a następnie sprzedaży i wynajmie obiektów biurowych, usługowych, magazynowych i mieszkaniowych,. Zebrane w ciągu 15 lat doświadczenie zaowocowało powstaniem m.in. realizacji: budynek biurowo-usługowy w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17, osiedle mieszkaniowe w Łodzi.

D.H. Niedźwiedź – w ofercie sklepu można znaleźć elementy wyposażenia kuchni oraz łazienki, duży wybór karniszy oraz oświetlenia.

 

Kino Helios – jest zlokalizowane w Galerii Tomaszów. Posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K oraz technologię DepthQ. Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. – prowadzi działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego za pomocą urządzeń wodociągowych oraz urządzeń kanalizacji sanitarnej i deszczowej, stanowiących majątek Spółki. Spółka prowadzi działalność w oparciu o przepisy ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Miasto Tomaszów zaopatrywane jest w wodę poprzez zakup hurtowy z ujęcia na rzece Pilicy eksploatowanego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Łodzi oraz z własnego ujęcia osiedlowego „Białobrzegi”. Nieoczyszczone ścieki bytowe i przemysłowe odprowadzane są bezpośrednio do biologicznej oczyszczalni ścieków przy ulicy Henrykowskiej 2/4.

Zakład Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Mazowieckim Sp z o.o. – zapewnia źródła energii, komfort i bezpieczeństwo dostaw w mieszkaniach, miejscach pracy i wypoczynku na obszarze ponad lokalnego regionu. Cel ten realizuje poprzez: wykorzystanie najlepszych jakościowo, niezawodnych, najnowocześniejszych, ekologicznych i najtańszych technologii; indywidualne podejście do klienta, doradztwo i audyt; montaż, eksploatację i konserwację urządzeń ciepłowniczych.

 

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. – Spółka działa na podstawie ustawy z dnia 26 października 1995 roku o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego (Dz.U. Nr 133, poz. 654 z późniejszymi zmianami ), ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 71, poz. 733), przepisów ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeksu spółek handlowych oraz postanowień umowy Spółki. Przedmiotem działania Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o. jest budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu. Spółka zajmuje się także pozyskiwaniem i przygotowywaniem do zabudowy terenów budowlanych, a także przeprowadzaniem remontów i modernizacją budynków przeznaczonych na zaspakajanie potrzeb mieszkaniowych na zasadach najmu. Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. zajmuje się również wynajmowaniem lokali użytkowych znajdujących się w budynkach Spółki.

Galeria Tomaszów – znajduje się w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej, Barlickiego i Konstytucji 3-go Maja. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 60 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness oraz wielosalowe kino działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 18,5 tys. m kw.