7. Love Polish Jazz Festival – zaczynamy nabór na warsztaty jazzowe

Jeśli Twoją pasją jest muzyka i śpiew, chcesz poznać ich tajniki w jazzowej odsłonie i masz minimum 13 lat, nie może Cię zabraknąć na warsztatach jazzowych, organizowanych w ramach 7. edycji Love Polish Jazz Festivalu. Odbędą się one od 11 do 14 września w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim. Udział w nich jest bezpłatny.

Do prowadzenia zajęć warsztatowych, które odbywać się będą w małych grupach, zaproszeni zostali znakomici pedagodzy i artyści, którzy chętnie podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, zdobywaną przez wiele lat w czasie działalności estradowej.

Wokal doskonalić będzie można pod kierunkiem Janusza Szroma. Adam Wendt pokaże uczestnikom warsztatów różnego rodzaju techniki gry na instrumentach dętych, które będą mogli wykorzystywać w czasie improwizacji jazzowych. Sebastian Frankiewicz przekaże swoją wiedzę na temat gry na perkusji jazzowej, a uczestników grających na instrumentach klawiszowych szkolił będzie Dominik Wania. Tomasz Grabowy poprowadzi zajęcia z technik gry jazzowej na gitarze basowej, zaś Artur Lesicki pokaże jak w stylu jazzowym grać na gitarze elektrycznej.

W trakcie warsztatów będzie możliwość uzyskania indywidualnych porad i wsparcia w rozwoju umiejętności, jak również nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i inspiracji.

Jesteś zainteresowany/a? Nie czekaj, zapisz się już dziś! Wystarczy, że prześlesz do nas na adres: zgloszenia@mck-tm.pl wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową (do pobrania w linku pod tekstem) lub wypełnisz elektroniczną kartę zgłoszeniową (https://cutt.ly/7LPJFwarsztaty2023). Możesz również uzupełnić ją osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 w Tomaszowie Mazowieckim.

Termin przesyłania zgłoszeń kończy się 31 sierpnia 2023 r. lub z chwilą wyczerpania limitu miejsc. Szczegółowe informacje o warsztatach można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury pod adresem e-mail: impresariat@mck-tm.pl lub telefonicznie pod numerem 44 712 23 69.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie również możliwość wstępnej kwalifikacji na warsztaty.

Zapraszamy!

Plan warsztatów:

11–13.09.2023 r. (poniedziałek–środa) – zajęcia w sekcjach.
Planowany dzienny harmonogram warsztatów:

  • 10.30–13.30 – zajęcia instrumentalne (wyjątkowo w poniedziałek, przed zajęciami, o godz. 10 spotkanie organizacyjne),
  • 13.30–15.30 – przerwa obiadowa
  • 15.30–17.30 – granie w zespołach, wykłady grupowe.

12 i 13.09.2023 r. (wtorek–środa) w Galerii Arkady przy ul. Rzeźniczej 4 w Tomaszowie Maz. od godz. 19.30 planowane są koncerty klubowe.

14.09.2023 r. (czwartek) o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 odbędzie się koncert finałowy uczestników warsztatów.

Warsztaty jazzowe sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Partnerem Głównym 7. LPJF jest ORLEN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

7LPJF_warsztaty-regulamin

7LPJF_warsztaty-karta-zgłoszenia

Formularz elektroniczny: https://cutt.ly/7LPJFwarsztaty2023

7LPJF_warsztaty-zgody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *